Hakkımızda
Belgelerimiz

Üstün Avize,

1974 yılında, merkezi Samsun’da olmak üzere ticari faaliyetlerine başlayan firmamız, Türkiye’de aydınlatma sektöründe, özellikle imalat ve montaj konusundaki eksikliklere yönelik spesifik çalışmalarıyla büyük bir yapılanma içerisine girmiş, takip eden yıllarda ise gerek makine parkı ve gerekse eğitimli kadrosuyla, sektöründe hızla büyüyerek bu alandaki beklentilere cevap vermiştir.

1992 yılında aydınlatma konusunda gerekli sertifika desteği ile yurt dışına da hizmet vermeye başlayan firmamız ÜSTÜN AVİZE® markasıyla kısa zamanda pek çok ülkede de beğeni kazanmıştır.

ÜSTÜN AVİZE® olarak imalat satış ve satış sonrası hizmetlerimizde öncelikli prensibimiz koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Ülkemizin dört bir yanındaki pazarlama ağı ile ihtiyaçlara hızlı ve uygun çözümler üreterek bugüne kadar olduğu gibi bundan böyle de hizmet kalitesinden ödün vermeyecektir,

Halen üretimine devam etmekte olduğumuz kapalı geniş alan uygulamalarında ( Camii, Otel, Konferans salonu vb.) ve konut aydınlatmalarında ÜSTÜN AVİZE® tasarımları ile piyasalara sunduğumuz ürünlerimizi konu alan bu web sitemizle mevcut ürünlerimizin yanı sıra özel siparişlerinize de cevap vermekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyetini görmek, bizler için en büyük başarı ve mutluluktur.İlgi ve güveninize layık olabilme ümidiyle

Saygılarımızla...

Üstün Cami Avize Fabrikası
2020 © Üstün Avize Aydınlatma Sanayi
Sitedeki cami avizeleri ve avize modellerinin isim ve tasarımları Üstün Avize adına tescilidir. İzinsiz kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.